Ziegler Studio - Producent małej architektury

Marka Ziegler pojawiła się na rynku europejskim ponad 20 lat temu. W Polsce działa od 2007 roku jako spółka pod nazwą Ziegler Polska, która na skutek zmian udziałowców została przekształcona w spółkę Ziegler Studio.

Siedzibą naszego macierzystego oddziału E. Ziegler Metallbearbeitung A.G. jest miejscowość Leonberg koło Stuttgartu. Nasza główna fabryka mieści się w Nebelschutz, niedaleko Drezna.

Obecnie firma zatrudnia ponad 150 pracowników. Nad wysoką jakością oferowanych przez nas produktów czuwa wysoce wykwalifikowana kadra, pracująca na bardzo nowoczesnym parku maszynowym.

Niemcy i Polska to nie jedyne tereny działania przedsiębiorstwa Ziegler, które z bardzo dużym powodzeniem obsługuje tak wymagające rynki europejskie, jak m.in. szwajcarski, austriacki oraz holenderski.

W zakres naszej działalności wchodzi zarówno produkcja małej architektury miejskiej, jak i elementów dotyczących zagospodarowania przestrzeni. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór koszy na śmieci, stojaków rowerowych, słupków parkingowych i ulicznych oraz donic ze stali czy z betonu architektonicznego. Oferujemy również wygodne ławki z oparciem lub bez, wykonywane ze stali nierdzewnej albo betonu.

Oprócz tego świadczymy usługi z zakresu produkcji lekkich konstrukcji stalowych, pawilonów dla palących oraz różnego rodzaju zadaszeń, w tym zadaszeń rowerowych, osłon śmietnikowych i na kontenery oraz wiat przystankowych.

W naszym asortymencie posiadamy ponad 3500 produktów różnego rodzaju, które dostosowane są do rozmaitych wymagań oraz potrzeb.

Stale podążamy za najnowszymi trendami oraz śledzimy najnowsze rozwiązania w branży. Dzięki temu wszystkie realizowane przez nas projekty świetnie współgrają z nowoczesnymi aranżacjami przestrzeni miejskiej.

Tym, co wyróżnia naszą firmę jest znakomita jakość, bezpieczeństwo naszych produktów oraz najwyższe standardy obsługi klienta.

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu oraz bardzo dobrej organizacji pracy błyskawicznie reagujemy na Państwa potrzeby.

Nasi klienci pochodzą z rożnych branż, takich jak:

  • branża budowlana: developerzy, architekci, inwestorzy indywidualni,
  • urzędy miast, gmin,
  • instytucje publiczne, np. zakłady komunalne,
  • miejskie zakłady zieleni, zarządy dróg i komunikacji,
  • firmy zajmujące się sprzątaniem miast, gospodarką odpadami,
  • firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami.
  • Zapraszamy do kontaktu z nami!
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności wiem, zamknij